APIE MUS

Sveiki atvykę į "VServisas" - Vilniuje veikiančią nepriklausomą Volvo automobilių aptarnavimo tarnybą. Mes esame patikimi automobilių priežiūros specialistai, kurie pasiruošę atlikti bet kokius darbus, kad Jūsų automobilis būtų gerai prižiūrimas ir patikimas.


Turime ilgametę patirtį ir žinias, todėl galime užtikrinti aukštą aptarnavimo kokybę. Mūsų darbuotojai yra profesionalūs, atsakingi ir nuolat tobulėja, kad visada galėtume pasiūlyti geriausią ir kokybiškiausią paslaugą.


Mūsų tikslas yra pasiekti, kad Jūsų automobilis būtų gerai prižiūrimas, o Jūs - visiškai patenkinti mūsų paslaugomis. Jei turite kokius nors klausimus ar reikia patarimo, mūsų meistrai mielai Jums padės ir patars, kaip geriausiai prižiūrėti Jūsų Volvo automobilį.


Volvo yra vienas iš geriausiai žinomų automobilių gamintojų pasaulyje. Jų automobiliai garsėja aukšta kokybe, patikimumu ir saugumu. Mes puikiai suprantame, kaip svarbu yra Jūsų Volvo automobilio priežiūra ir remontas, kad jis visada būtų tvarkingas ir patikimas.


Todėl kviečiame Jus atvykti į "VServisas" ir patikėti savo Volvo automobilio priežiūrą mūsų profesionalams. Mes garantuojame aukštą aptarnavimo kokybę, greitą aptarnavimą ir konkurencingas kainas. Mes tikimės, kad tapsite mūsų ilgalaikiais klientais ir kartu su mumis rūpinsitės savo Volvo automobilio priežiūra.


 

Registracija
Internetu arba +37066196203

 


Kodėl VServisas?

  • Ilgametė patirtis - turime daugiau nei 10 metų patirtį Volvo automobilių aptarnavime. Esame gerai išmanantys savo darbą ir galime patikimai diagnozuoti ir išspręsti bet kokias problemų rūšis.

  • Patikimumas - Stengiamės, kad Jūsų Volvo automobilis visada būtų geriausioje būsenoje ir pasiruošęs bet kokioms kelionėms.

  • Klientų patirtis - mums labai svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų paslaugomis. Užtikriname, kad visi mūsų klientai būtų gerai informuoti apie jų automobilio būklę ir remonto eigą.

  • Kainos - mūsų paslaugų kainos yra prieinamos ir konkurencingos. Mes stengiamės pasiūlyti geriausią kainą, nes norime užtikrinti, kad mūsų klientai gautų geriausią vertę. Mumis pasitiki.

  • Kokybiškos detalės - mes naudojame tik kokybiškos Volvo automobiliams tinkamas detalės, kad užtikrintume Jūsų automobilio ilgaamžiškumą ir patikimumą. Tai yra svarbiausia mūsų paslaugų dalis ir vienas iš svarbiausių dalykų, dėl kurių vairuotojai pasirenka mūsų paslaugas.